Homepage aktuality 40-narodni-vystava-hospodarskych-zvirat-a-zemedelske-techniky-brno-2011

08.02.2011 Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky Brno 2011

nvhz2011

Vážení obchodní přátelé,

po úspěšné premiéře Národní výstavy hospodářských zvířat a zemědělské techniky konané v červnu 2009 na výstavišti v Brně, si Vás tímto dovolujeme oslovit a pozvat k účasti na 2. ročník této výstavy, která se uskuteční v Brně na výstavišti ve dnech 23. - 26. 6. 2011.

Stejně jako v uplynulém ročníku se bude jednat o mimořádnou a špičkovou celorepublikovou prezentaci - přehlídku hospodářských zvířat, služeb souvisejících s chovem hospodářských zvířat, včetně chovatelské a zemědělské techniky. Nebude opomenuto ani téma Biomasa - její zpracování a využití.Chybět nebude doprovodný program po celou dobu konání výstavy, to znamená přehlídky a soutěžní přehlídky jednotlivých kolekcí zvířat s odborným komentářem.

Na základě kladných ohlasů se bude Národní výstava konat opět souběžně s Mezinárodní výstavou chovatelských potřeb Propet a s ní spojenými mezinárodními výstavami psů Intercanis a koček Interfelis.
Těšíme se na spolupráci a Vaši účast.

Genoservis, a. s.

logo Prostřednictvím kódu GENOS se mohou naši, partneři a zákazníci zaregistrovat a získat tak bezplatný vstup na národní výstavu registrace zde

Více informací najdete zde

Download »
pdf_icoaktual_11_02_08.pdf


Zpět na výpis aktualit